Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Дитячі будинки. Волинь, Рівненщина.

Дитячі будинки. Волинь, Рівненщина. « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
anatoliy-rv
СообщениеДобавлено: Пн Мар 28, 2011 8:27 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Хлопці приклад перший якщо нам він підходить в нашому закладі потребує капітального ремонту медичний блок там де дітей обстежують а також там є оглядова ізолятор маніпуляційна докторська кімнати ремонт там ще за часів союзу я оце на тій неділі завіз туди свої меблі щоб хоч якось окультурити. Вікна ще також з союзу зимою холодно задуває морозний вітер. Я пропоную будь-якими силами зробити там ремонт. Хотілося б підключити не тільки Рівне та Луцк але і всі регіони України. Давайте зробимо цей ремонт викладемо фото відео всіх робіт яке приміщення було до ремонту яке після. Дамо повний звіт про використані кошти для тих хто приєднається до цієї справи. І відкриємо новий медичний блок парадом міциків для дітей можемо їх покатати замовити клоунів цукерки.
Я готовий все це взяти під контроль Андрій мені я впевнений допоможе можемо скласти комісію по закупівлі буд матеріалів. Це буде загально Український проект міциків!
Плюс в кінці зберемо схід міциків з телебаченням і всім таким що привернути увагу до таких дітей.
По поводу фінансів відкриємо миттєву карту в приватбанку на яку будемо закидати кошти на буд матеріали. І на форумі будемо писати хто скільки дав для повного контролю фінансів.
Як вам така ідея?
Там потрібно плитка ламінат пластикові вікна двері меблі якщо потрібно або якщо всі згодні я все точно розколу що потрібно і скільки мед блок.
Тим більше в кожного з нас є певні знайомста які зможуть допомогти купити все це по собівартості!
Закликаю всіх розпочати цей проект!
Дякую всім охочим за підтримку.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
anatoliy-rv
СообщениеДобавлено: Пн Мар 28, 2011 8:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

anatoliy-rv писал(а):
Хлопці приклад перший якщо нам він підходить в нашому закладі потребує капітального ремонту медичний блок там де дітей обстежують а також там є оглядова ізолятор маніпуляційна докторська кімнати ремонт там ще за часів союзу я оце на тій неділі завіз туди свої меблі щоб хоч якось окультурити. Вікна ще також з союзу зимою холодно задуває морозний вітер. Я пропоную будь-якими силами зробити там ремонт. Хотілося б підключити не тільки Рівне та Луцк але і всі регіони України. Давайте зробимо цей ремонт викладемо фото відео всіх робіт яке приміщення було до ремонту яке після. Дамо повний звіт про використані кошти для тих хто приєднається до цієї справи. І відкриємо новий медичний блок парадом міциків для дітей можемо їх покатати замовити клоунів цукерки.
Я готовий все це взяти під контроль Андрій мені я впевнений допоможе можемо скласти комісію по закупівлі буд матеріалів. Це буде загально Український проект міциків!
Плюс в кінці зберемо схід міциків з телебаченням і всім таким щоб привернути увагу до таких дітей.
По поводу фінансів відкриємо миттєву карту в приватбанку на яку будемо закидати кошти на буд матеріали. І на форумі будемо писати хто скільки дав для повного контролю фінансів.
Як вам така ідея?
Там потрібно плитка ламінат пластикові вікна двері меблі якщо потрібно або якщо всі згодні я все точно напишу що потрібно і скільки у мед блок.
Тим більше в кожного з нас є певні знайомста які зможуть допомогти купити все це по собівартості! Треба напевне написати на кожній гілці регіонів з проханням підтримки як ви скажете?
Закликаю всіх розпочати цей проект!
Дякую всім охочим за підтримку.

_KOSS_
СообщениеДобавлено: Пн Мар 28, 2011 10:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

Напиши приблизно які матеріали та скілки потрібно, щоб розуміти хто в чому може допомогти.
В мене є знижка на пластикові вікна REHAU 25%, але з Луцька перти їх в Рівне це абсурд Shocked
Ари100кратъ
СообщениеДобавлено: Пн Мар 28, 2011 10:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

_KOSS_ писал(а):
Напиши приблизно які матеріали та скілки потрібно, щоб розуміти хто в чому може допомогти.

Все правильно. Таким чином ми будемо знати яка сума потрібна і буде видно по скільки виходить з однієї людини.
СообщениеДобавлено: Пн Мар 28, 2011 11:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

я за Smile
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
anatoliy-rv
СообщениеДобавлено: Вт Мар 29, 2011 6:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Ок! З понеділка цим займусь! Скажіть як думаєте ми зможемо підключити інші регіони України бо самі ми несправимось?
Ари100кратъ
СообщениеДобавлено: Вт Мар 29, 2011 7:52 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

anatoliy-rv писал(а):
Ок! З понеділка цим займусь! Скажіть як думаєте ми зможемо підключити інші регіони України бо самі ми несправимось?

якщо погодити це з адміністрацією і закріпити тему на головній сторінці, то думаю зможемо
СообщениеДобавлено: Вт Мар 29, 2011 8:32 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Ари100кратъ писал(а):
anatoliy-rv писал(а):

якщо погодити це з адміністрацією і закріпити тему на головній сторінці, то думаю зможемо

Насправді, думаю, трохи складно буде.
Всі хто цим займаються - займаються у себе в регіонах. Байдужі... їм, що в Рівному, що у Львові, що в Харкові - всеодно байдуже.
Але пробувати треба!
Для початку, на мою думку, треба трішки спростити список потреб - визначити найнеобхідніше, з того розрахунку, що вас 4-5 людей.
Не все відразу.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Дитячі будинки. Волинь, Рівненщина.
Перейти: