Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum  » Отзывы » Толковый мастер!!!

Толковый мастер!!! « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
vidsotok
СообщениеДобавлено: Пн Окт 02, 2017 11:13 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ученик
Ученик

и снова приветствую! я опять к вам.
случилась беда: догнал впереди идущий авто. повреждения не большие. но хотелось бы узнать возможность ремонта у вас на сто.
по повреждениям: капот, потянуло телевизор, ну а вместе с ним сорвало радиаторы, короб воздушного фильтра, немного бампер. это при осмотре в ночное время при слабом освещении.
вытекла жидкость, но не понял откуда. думаю - радиатор, т.к. его сорвало с крепления и с этого места всё выдавило. поэтому авто не находу (я так понимаю). есть ли возможность осмотреть авто, так сказать, "на дому", с вызовом мастера и краткого наброска необходимого? есть возможность забрать и отвезти мастера обратно.
территориально нахожусь в борисполе. спс.
не получается прикрутить фото
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Android8.7
СообщениеДобавлено: Сб Окт 07, 2017 10:28 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ученик
Ученик

Про СТО «Толковий Майстер» на цьому форумі написано вже багато хорошого і все однозначно заслужено. Я особисто довгий час залишаюся їх клієнтом і завжди рекомендую своїм друзям і знайомим. Але сьогодні я хочу залишити свій трохи запізнілий відгук про роботу майстра, якого на форумі ще мало і знають і це навпаки незаслужено.
Я не так давно дізнався, що разом з СТО «Толковий Майстер» працює майстер, який займається кузовними і малярними роботами, - його звати Діма. Я звертався до нього декілька тижнів назад щоб побороти корозію на задніх арках аута 1 і по-можливості правильно виставити кришку багажника, яка після покраски (видалення осередків корозії на внутрішній частині кришки) на одному з київских сто (яке до речі тут на форумі себе активно рекламує))) стала зкриватися трохи криво.
Результатом роботи я залишився мега задоволений, я зараз постараюся коротко описати чому:

1) Клієнтський підхід. По-перше з Дмитро просто приємна в спілкуванні людина. Сподобалося те, що при першому спілкуванні не було ніяких «да зделаем без проблем, сто працентав тока деньги давай», мені спокійно сказали, що спочатку треба оглянути машину а потім буде зрозуміло що можна зробити і якою буде вартість робіт. При огляді авто не було ніяких спроб впарити додаткові послуги і т.п. Мені як неспеціалісту людською мовою пояснили що і як будуть робити і скільки це займе часу. В ході роботи всі етапи були сфотографовані, щоб я міг спокійно переконатися в тому, що і ті елементи, які закриті накладками і порогами були очищені від корозії і пофарбовані;

2) Якість роботи. Візуально пофарбовані арки нічим не відрізняються від оригінального кольору авто, немає різких переходів і відчутного потовщення шару фарби. Найбільше мені сподобалося те, що стики на арках закрили герметиком (власники перших аутів знають, що завод виробник цього чомусь не робить?!). Нормально виставили кришку багажника і задній бампер, які після минулорічної покраски явно були виставлені не по зазорах. При цьому на попередньому сто мене переконували в тому, що краще виставити не можна, бо зносилися кріплення. А Діма зміг і мене це дуже тішить)

3) Ціна. За виконаний обʼєм робіт ціна, на мій погляд, виявилася досить приємною. Я маю з чим порівнювати, так як в минулому році красив в Києві кришку багажника і незважаючи на те, що осередків корозії на кришці було в рази менше ніж на арках, ціна на СТО у Діми виявилась не набагато більшою, навіть з урахуванням додаткових робіт.

Ну загалом поки все. Фото викладу пізніше.
NZXT
СообщениеДобавлено: Вт Окт 10, 2017 11:42 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Звонил сегодня...трубку не берут
Кто в курсе телефон не поменялся? Просто 2 года не ездил и даже удивился
Катафалыч
СообщениеДобавлено: Ср Окт 11, 2017 11:21 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Звонил сегодня (по 096...), сразу не ответили, перезвонили ч/з 5 минут, все ОК (номер остался тот же)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
NZXT
СообщениеДобавлено: Ср Окт 11, 2017 12:25 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

да мне Богдан тоже сегодня перезвонил с другого номера
NZXT
СообщениеДобавлено: Вс Окт 22, 2017 6:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Все быстро и качественно! сервис немного расширился уже 3 подьемника (2 года назад было 2) Laughing
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 Страница 43 из 43

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum  » Отзывы » Толковый мастер!!!
Перейти: