Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Банально про бензин із коментарями

Банально про бензин із коментарями « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Хто де заправляється Луцьк та Рівне
ОККО
48%
 48%  [ 27 ]
WOG
17%
 17%  [ 10 ]
Лукойл
12%
 12%  [ 7 ]
Інше
21%
 21%  [ 12 ]
Всего проголосовало : 56
Автор Сообщение
-=BIBO=-
СообщениеДобавлено: Пн Окт 30, 2017 4:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Вернувся на окко(дизель),якість найкраща+розетка удома Very Happy
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
jeger
Предупреждений : 1
СообщениеДобавлено: Вт Ноя 21, 2017 6:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Дизель теж заправляю тільки на ОККО, дуже рідко на WOG.
Довіри більше до львів'яків, бо, мабуть, знаю про "дєлішкі" деяких ВОГівців Smile
Вже кажуть зимове пальне у них, яке до -16 не замерзає
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
SNaumchuk
СообщениеДобавлено: Чт Ноя 23, 2017 5:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

jeger писал(а):
Дизель теж заправляю тільки на ОККО, дуже рідко на WOG.
Довіри більше до львів'яків, бо, мабуть, знаю про "дєлішкі" деяких ВОГівців Smile
Вже кажуть зимове пальне у них, яке до -16 не замерзає

З дизельними двигунами мусово на цих АЗС заправлятися, так як солярка досить специфічний вид пального, і обладнання в обслуговуванні та ремонті складніше, відповідно і дорожче все. Мені подобається дизель, тяга на низах шикарна. Smile Серйозно боїтеся, що замерзне? Мені здається, що то все від технічно стану залежить, а не від того чи вона літня чи зимова. Якось замерзають замучені апарати, навіть коли й заправлені в зимову пору, тобто вже зимовим пальним. Так що то все казочки вони розказують, головне глядіти техніку. Ще хочу запитати чи не дратують в черзі, ті хто каву та хот-доги, і іншу дрібідєнь чекає? Просто пригадую як на ВОГ та ОККО бувало доводилось по 15 хв. чекати через них, то одна каса, іноді і дві зайняті, при тому, що старався в вихідний заправлятися, і зараз типу є варіант самостійної оплати через AndroidPay. Surprised Хтось вже опробував?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 Страница 26 из 26

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Банально про бензин із коментарями
Перейти: