Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Банально про бензин із коментарями

Банально про бензин із коментарями « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Хто де заправляється Луцьк та Рівне
ОККО
49%
 49%  [ 29 ]
WOG
16%
 16%  [ 10 ]
Лукойл
11%
 11%  [ 7 ]
Інше
22%
 22%  [ 13 ]
Всего проголосовало : 59
Автор Сообщение
-=BIBO=-
СообщениеДобавлено: Пн Окт 30, 2017 4:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Вернувся на окко(дизель),якість найкраща+розетка удома Very Happy
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
jeger
Предупреждений : 1
СообщениеДобавлено: Вт Ноя 21, 2017 6:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Дизель теж заправляю тільки на ОККО, дуже рідко на WOG.
Довіри більше до львів'яків, бо, мабуть, знаю про "дєлішкі" деяких ВОГівців Smile
Вже кажуть зимове пальне у них, яке до -16 не замерзає
SNaumchuk
СообщениеДобавлено: Чт Ноя 23, 2017 5:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

jeger писал(а):
Дизель теж заправляю тільки на ОККО, дуже рідко на WOG.
Довіри більше до львів'яків, бо, мабуть, знаю про "дєлішкі" деяких ВОГівців Smile
Вже кажуть зимове пальне у них, яке до -16 не замерзає

З дизельними двигунами мусово на цих АЗС заправлятися, так як солярка досить специфічний вид пального, і обладнання в обслуговуванні та ремонті складніше, відповідно і дорожче все. Мені подобається дизель, тяга на низах шикарна. Smile Серйозно боїтеся, що замерзне? Мені здається, що то все від технічно стану залежить, а не від того чи вона літня чи зимова. Якось замерзають замучені апарати, навіть коли й заправлені в зимову пору, тобто вже зимовим пальним. Так що то все казочки вони розказують, головне глядіти техніку. Ще хочу запитати чи не дратують в черзі, ті хто каву та хот-доги, і іншу дрібідєнь чекає? Просто пригадую як на ВОГ та ОККО бувало доводилось по 15 хв. чекати через них, то одна каса, іноді і дві зайняті, при тому, що старався в вихідний заправлятися, і зараз типу є варіант самостійної оплати через AndroidPay. Surprised Хтось вже опробував?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
SNaumchuk
СообщениеДобавлено: Вс Янв 21, 2018 12:00 am    Заголовок сообщения: Бензин зі спиртом/етанолом 35% від вмісту за 24,85 грн./літр Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Е-95 Super Cool Хто заправлявся таким біопаливом? Є в мережі БРСМ, АВІАС, на WOG було, не знаю як зараз. Таку ціну бачив на стелі ANP. Дуже цікава ціна, від дизеля на 1 грн. , від звичайного А-95 на 3 грн. дешевше. Відлякує. що в інструкції до 10го Лансера написано, що ні ні такого пального при заправці, але ж зараз скрізь чути, що згідно законодавства в бензин з 01 січня 2018 року допускається 10% спирту/етанолу, та й на чеках з 2017 року зустрічається E5(вміст до 5%). Пояснюють, що дешевше, бо на біопаливо знижені податкові збори, тобто щоб була альтернатива нафтовому бензину та зменшення енергетичної залежності від імпорту нафти, також щодо покращення екології. Як всі знаємо в Луцьку є завод БІОПЕК при Гнідавському цукровому заводі, може хтось має знайомих, запитайте для кого вони його виготовляють та чи заправляються самим таким пальним. Поки досліджую цю тему, на АЗК чомусь мало реклами про таке, випадково звернув увагу.
VladislavVlad
Currently banned
СообщениеДобавлено: Пн Янв 22, 2018 12:12 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Я уже давно установил ГБО на свой автомобиль, а то на бензине сейчас не поездишь, так как он подорожал неимоверно, тем более с таким расходом. Если заправлять нормальный газ, то сильно не почествуешь разницу в езде. Я заправляюсь на заправки амик у них цена не большая и качество нормальное.
SNaumchuk
СообщениеДобавлено: Пн Янв 22, 2018 2:35 pm    Заголовок сообщения: альтернативное топливо Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

VladislavVlad писал(а):
Я уже давно установил ГБО на свой автомобиль, а то на бензине сейчас не поездишь, так как он подорожал неимоверно, тем более с таким расходом. Если заправлять нормальный газ, то сильно не почествуешь разницу в езде. Я заправляюсь на заправки амик у них цена не большая и качество нормальное.

Согласен Smile Газ нормальная тема, ценник божеский, но увы еще не собрал состояние на покупку оборудования и работу установки, настройки ГБО, да и впускной на полторахе пластиковый, что тоже стремно, возможен разрыв, если устанавливать, только начиная от IV поколения, там есть "антихлоп".
VladislavVlad
Currently banned
СообщениеДобавлено: Вт Янв 30, 2018 5:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

ну что я тебе могу сказать собирай скорея денюжку и ставь, это однозначно выгодно и за год-два оно тебе окупится, правда все зависит от того как ездить, а насчет поколения, то ниже 4 даже не рассматривай.
-=BIBO=-
СообщениеДобавлено: Вт Янв 30, 2018 10:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Став газову установку і не запарюйся,відіб'єш за 20 тищ.км.+-,згідний 4-е покоління і вище. Cool
SNaumchuk
СообщениеДобавлено: Ср Янв 31, 2018 9:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

-=BIBO=- писал(а):
Став газову установку і не запарюйся,відіб'єш за 20 тищ.км.+-,згідний 4-е покоління і вище. Cool

Так і буде, вже роботу знайшов, стажуюся, першим ділом треба ГБО на Міцик прикупити, до весни зберу). Cool
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 Страница 26 из 26

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Банально про бензин із коментарями
Перейти: