Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum  » Юридические » Юридическая помощь адвоката. Консультации всем одноклубникам

Юридическая помощь адвоката. Консультации всем одноклубникам « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
Biergut
СообщениеДобавлено: Чт Июн 26, 2014 3:03 pm    Заголовок сообщения: Re: ч 2 ст 130 Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Android8.7 писал(а):
Biergut писал(а):
Доброго дня!
Мій син, тільки но отримав права, встиг вляпатись (ДВІЧІ!!!) в одну й ту ж історію з керуванням мого ТЗ у нетверезому стані (ч. 1 + ч. 2 ст. 130) на протязі 10 днів... По першому випадку: інспектор ДАІ вилучив права, видав тимчасові, суддя призначив штраф 3400 грн. (сплатили)... По другому випадку: інспектор ДАІ як тільки побачив тимчасові права, зразу заставив сина дихати в трубочку, сказав, що там 0,2 проміля, результат не показав, склав протокол по ч. 2 ст. 130; син зробив запис "з результатами не згоден, від медичного огляду відмовляюсь"; другий примірник протоколу на руки не дали і відпустили з Богом... (цей випадок вважаю підставою, бо знаю, що він не вживав)
Суддя призначив вирок - позбавлення права керування ТЗ на 2 роки...
Тимчасові права ніхто не вилучив...
Питання:
1. Чи має право син й надалі керувати ТЗ, використовуючи тимчасові права (термін дії спливає через 2 міс.)?
2. Чи вАрто подавати на аппеляцію з метою перегляду вироку "позбавлення права керування ТЗ на два роки без вилучення ТЗ" на "громадські роботи від 50 до 60 годин"?

1) за рішенням суду особа позбавляється права керування ТЗ, а водійські права лише таке право засвідчують. Відповідно з дати набрання чинності постановою (10 днів з дати проголошення, якщо не було подано апеляцію) суду керувати ТЗ порушнику вже не можна, якщо це ігнорувати то може бути вже кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду.
2)я так підозрюю, що вашого сина позбавили права керування за ч. 2 ст. 130, ця норма не передбачає такого виду покарання як громадські роботи, альтернативним покаранням може бути арешт на строк до 15 діб, але його суди рідко застосовують. Відповідно подавати апеляцію можна лише для того, щоб відстрочити дату набрання чинності рішенням суду (виграєте десь близько 2 міс) і цей цей час син зможе продовжувати керувати ТЗ на підставі тимчасових прав і як варіант встигнути вляпатися третій раз. Вирішувати Вам!

Дякую за відповідь! А яка кримінальна відповідальність може бути, за якою статтею?

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Android8.7
СообщениеДобавлено: Чт Июн 26, 2014 4:36 pm    Заголовок сообщения: Re: ч 2 ст 130 Ответить с цитатой

Ученик
Ученик

Biergut писал(а):
Android8.7 писал(а):
Biergut писал(а):
Доброго дня!
Мій син, тільки но отримав права, встиг вляпатись (ДВІЧІ!!!) в одну й ту ж історію з керуванням мого ТЗ у нетверезому стані (ч. 1 + ч. 2 ст. 130) на протязі 10 днів... По першому випадку: інспектор ДАІ вилучив права, видав тимчасові, суддя призначив штраф 3400 грн. (сплатили)... По другому випадку: інспектор ДАІ як тільки побачив тимчасові права, зразу заставив сина дихати в трубочку, сказав, що там 0,2 проміля, результат не показав, склав протокол по ч. 2 ст. 130; син зробив запис "з результатами не згоден, від медичного огляду відмовляюсь"; другий примірник протоколу на руки не дали і відпустили з Богом... (цей випадок вважаю підставою, бо знаю, що він не вживав)
Суддя призначив вирок - позбавлення права керування ТЗ на 2 роки...
Тимчасові права ніхто не вилучив...
Питання:
1. Чи має право син й надалі керувати ТЗ, використовуючи тимчасові права (термін дії спливає через 2 міс.)?
2. Чи вАрто подавати на аппеляцію з метою перегляду вироку "позбавлення права керування ТЗ на два роки без вилучення ТЗ" на "громадські роботи від 50 до 60 годин"?

1) за рішенням суду особа позбавляється права керування ТЗ, а водійські права лише таке право засвідчують. Відповідно з дати набрання чинності постановою (10 днів з дати проголошення, якщо не було подано апеляцію) суду керувати ТЗ порушнику вже не можна, якщо це ігнорувати то може бути вже кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду.
2)я так підозрюю, що вашого сина позбавили права керування за ч. 2 ст. 130, ця норма не передбачає такого виду покарання як громадські роботи, альтернативним покаранням може бути арешт на строк до 15 діб, але його суди рідко застосовують. Відповідно подавати апеляцію можна лише для того, щоб відстрочити дату набрання чинності рішенням суду (виграєте десь близько 2 міс) і цей цей час син зможе продовжувати керувати ТЗ на підставі тимчасових прав і як варіант встигнути вляпатися третій раз. Вирішувати Вам!

Дякую за відповідь! А яка кримінальна відповідальність може бути, за якою статтею?

Кримінальний кодекс України
Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -
карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (в переводі на наші грошові знаки від 8500 до 17000 грн.) в або позбавленням волі на строк до трьох років.
Andrey74
СообщениеДобавлено: Пн Июл 28, 2014 9:31 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Ребята кто-нибудь может мне помочь. Подскажите насчет решения апеляционного суда по ДТП, ПЕРВЫЙ СУД ПРИЗНАЛ ВИНОВНИКОМ МОЕГО апонента, апеляционный суд поступил просто указал, что на мечте ДТП нет перекрестка, хотя он там есть. И ни один суд вплоть до верховного не желают пересматривать решение ссылаясь на 294 статью по которой решение апеляционного вступает в силу с момента оглашения и обжалыванию не подлежат. Верховный суд сделал сноску, что может пересмотреть только согласно главы 24-1 кодекса Украины про админнарушения, но я или не там читал или туповат и так и не понял как я могу обжаловать с помощью этой главы. Подскажите, что делать? Есть у меня шансы???
JOKO
СообщениеДобавлено: Пн Сен 01, 2014 7:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ученик
Ученик

я по всем подобным вопросам консультируюсь на http://likvid.com.ua/ там хорошие спецы, они мне помогали с ликвидацией юридического лица в мае этого года!
Сигал
СообщениеДобавлено: Ср Дек 10, 2014 9:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

В связи с вопросами по актуальности темы сообщаю:
Тема актуальна, консультации предоставляю.

По возможности дублируйте в личку для своевременного ответа
Andrey74
СообщениеДобавлено: Пт Дек 12, 2014 12:47 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Ну да, работает...
Сигал
СообщениеДобавлено: Пт Апр 24, 2015 10:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

Сообщаю: эта тема была создана для предоставления бесплатных консультаций.
Здесь, кроме меня, также могут предоставлять консультации и другие правоведы если считают это необходимым.
За собой оставляю право не отвечать на вопрос или отказаться в предоставлении консультации без объяснения причины.
Yura_EX
СообщениеДобавлено: Вт Апр 28, 2015 6:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Не впевнений, що пишу в правильну тему, але не хотілось плодити їх більше.

Ситуація.
У батька був автомобіль, придбаний ним як новий у кредит в 2008 році. Власником був він, а я був вписаний у техпаспорт (право користування). Кредит виплатили повністю в 2013, про що є довідка з банку, про те, що нема претензій до нас, але техпаспорт не міняли. Пізніше, минулого року, я придбав у батька той автомобіль, хоча жодних документів ми не оформляли (в нас взаємодовіра повна, ніяких сумнівів нема і не може бути, а факт "придбання" був виключно за моїм наполяганням - це був мій принцип - заробити самому на свій перший автомобіль). Батько купив собі іншу машину і на неї оформив право власності повноцінне (без всяких довіреностей).
Тепер я встановив гбо (газ) на авто і потрібно міняти техпаспорт. І от зараз в роздумах чи не оформити моє авто на мене, щоб в батька не рахувалось їх аж два, мало лі потім в нашій державі як будуть на це реагувати...
Питання.
- я так розумію можна оформити "дарування" батьком синові автомобіля і це не оподатковується взагалі?
- треба оформляти це дарування в нотаріуса якось? скільки такі послуги будуть коштувати?
- скільки буде коштувати загальна вартість зміни техпаспорта і чи залежить вона від суті і кількості "змін": а) виключення рядка про кредит б) зміна власника в) зміна типу палива. Чи тут просто плата за бланк і все?

Чи на моєму місці ви би не парились і лишили все як є, тільки змінити техпаспорт в частині типу паливу і викинути запис про кредит?
Наперед вдячний за будь-які думки з цього приводу...
syevgen
Предупреждений : 1
СообщениеДобавлено: Ср Фев 21, 2018 10:36 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Добрый день! Тема в силе? Хотел спросить по поводу развода. В моем случае мирного ,без дележа и скандала......
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 Страница 42 из 42

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum  » Юридические » Юридическая помощь адвоката. Консультации всем одноклубникам
Перейти: