Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum  » Номинации и конкурсы » Проблемы с магнитолой 2 din

Проблемы с магнитолой 2 din « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
Sergii7177
СообщениеДобавлено: Сб Ноя 03, 2018 10:11 pm    Заголовок сообщения: Проблемы с магнитолой 2 din Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

у мене така проблема, підскажіть хто що знає, на лансер 10 поставив магнітолу, замовляв із алі, 10 дюймів 2din, спочатку було все круто, але останнім часом відключається, при їзді відключається із різним інтервалом і при цьому повнсцю не гасне а екран залишається чорним (просто підсвічується чорним кольором), спочатку допомагало заглушити машину і завести знов, зараз допомагає тільки перезапуск із кнопри reset, інакше висне наглухо, ставив новий акамулятор не допомогло, перегрів відкинув так як відключалась навіть коли проїзжав пів кілометра і в будь яку пору року, було раз таке що коли машина стояла заглушена із світлом у магнітола пропадав звук, коли світло тушив то звук появлявся
може хто вирішував таку проблему??? спеців у моєму районі по таких питаннях я не знайшов, вже не знаю що робити
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum  » Номинации и конкурсы » Проблемы с магнитолой 2 din
Перейти: