Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Тернополь » підкрильники на lancer 9

підкрильники на lancer 9 « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
igorslf
СообщениеДобавлено: Пн Июн 16, 2008 8:46 pm    Заголовок сообщения: підкрильники на lancer 9 Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Підкажіть де в Тернополі можна купити за адекватною ціною підкрильники на лансер 9.

Недавно був а офіціалів, там мене потішитли що вже є підкрильники (запам"ятали що я за ними запитував коли купляв авто) але ціна за комплект 4 шт 1000 грн Shocked.

крім того цікавить чи хтось вже ставив собі пластмасову накладку на поріг як в лансів попередніх років була, так на вигляд цікавіше, і кажуть, що менше дзенькіт камінців об поріг чути. Де таку можна купити.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Nazar/
СообщениеДобавлено: Вт Июн 17, 2008 9:28 am    Заголовок сообщения: Re: підкрильники на lancer 9 Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

igorslf писал(а):
Підкажіть де в Тернополі можна купити за адекватною ціною підкрильники на лансер 9.

Недавно був а офіціалів, там мене потішитли що вже є підкрильники (запам"ятали що я за ними запитував коли купляв авто) але ціна за комплект 4 шт 1000 грн Shocked.

крім того цікавить чи хтось вже ставив собі пластмасову накладку на поріг як в лансів попередніх років була, так на вигляд цікавіше, і кажуть, що менше дзенькіт камінців об поріг чути. Де таку можна купити.

В 2005 р. я купляв автомобіль Део Ланус, тоді на той час підкрильники на Део з установкою і обробкою антикорезійкою мені обійшлось 750 грн.
Ланцер в двічі дорощий тай ще сьогодні вже 2008 р., ціни зросли, на мою думку 1000 грн. за комплект це нормально + установка гривень 200, бриблизно.
Ефект від підкрильників є: камінці звичайно буде чути, для того треба обробити гарненько арки, підкрильники і шумоізоляцію днища та арок, ефект в тому, що камінці які бються об кузов автомобіля відповідно бються в кузов і тим роблять шкоду для металу і з часом вода яка попадає в колісні арки змиває антикор заводський і з часом під арками буде кусок пласмаси і голе желізо.
Мій висновок підкрильники треба обовязково.

Накладка на поріг (юбока), така як оригінал я ще не знайшов, щоб окремо можна було придбати, але є схожі, вот:

Но скоро в Тернополі буде весь комплекс по тюннінгу і є весь комплект обвісу від Ланцера 2,0 за приємною ціною, бриблизно 600$, звичайно буз установки та покраски.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
>krava<
СообщениеДобавлено: Вт Июн 17, 2008 12:47 pm    Заголовок сообщения: Re: підкрильники на lancer 9 Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

igorslf писал(а):

По моєму на сьогоднішній день 1000 гриваків не така фантастична ціна, тим більше якщо говорити про Lancer, а не про Жигуль.
Крім того "оригінал він і в Африці оригінал" - все ляже без підгонки в штатні місця і кріплення (повинно лягти). Візьмеш колхозні-понакручуєш саморізів в кузов, тоді втрачається сенс встановлення підкрилків для антикорозійного захисту(думаю всі погодяться).
Про зниження рівня шуму говорити не приходиться камінці стукають і об пластік тоже "не фігово" (я так розумію що оригінальні підкрилки з пластику).

Моє ІМХО: став оригінал - захистиш кузов. З часом зробиш шумку(або змиришся з цим як і в більшості випадків Smile ).
Nazar/
СообщениеДобавлено: Вт Июн 17, 2008 2:30 pm    Заголовок сообщения: Re: підкрильники на lancer 9 Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

>krava< писал(а):
igorslf писал(а):

По моєму на сьогоднішній день 1000 гриваків не така фантастична ціна, тим більше якщо говорити про Lancer, а не про Жигуль.
Крім того "оригінал він і в Африці оригінал" - все ляже без підгонки в штатні місця і кріплення (повинно лягти). Візьмеш колхозні-понакручуєш саморізів в кузов, тоді втрачається сенс встановлення підкрилків для антикорозійного захисту(думаю всі погодяться).
Про зниження рівня шуму говорити не приходиться камінці стукають і об пластік тоже "не фігово" (я так розумію що оригінальні підкрилки з пластику).

Моє ІМХО: став оригінал - захистиш кузов. З часом зробиш шумку(або змиришся з цим як і в більшості випадків Smile ).

Я поки так і роблю.
igorslf
СообщениеДобавлено: Вт Июн 17, 2008 6:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

ще не чув щоб підкрильники, які докупляються окремо (які не йдуть в комплектації і не передбачені заводом виробником були оригінал).
Розумію, що окремі заводи які спеціалізуються по цьому роблять ці пластмаски і вони аж ніяк не вартують 250 грн за штуку.

баталії по цій темі є у відповідних розділах форуму лансера, де чоловік купив собі такі "оригінали" і порівняв з тими що на Перова, виявилося 1 в 1.

Назар, як розумію є представником сервісу міцубісі від терко авто.

за тюнінг мені казали на сервісі Smile
Nazar/
СообщениеДобавлено: Вт Июн 17, 2008 6:53 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

igorslf писал(а):
ще не чув щоб підкрильники, які докупляються окремо (які не йдуть в комплектації і не передбачені заводом виробником були оригінал).
Розумію, що окремі заводи які спеціалізуються по цьому роблять ці пластмаски і вони аж ніяк не вартують 250 грн за штуку.

баталії по цій темі є у відповідних розділах форуму лансера, де чоловік купив собі такі "оригінали" і порівняв з тими що на Перова, виявилося 1 в 1.

Назар, як розумію є представником сервісу міцубісі від терко авто.

за тюнінг мені казали на сервісі Smile

Ігор а я і не казав що вони оригінали із Японії чи Голандії, і доречі є підкрильники оригінальні і вони вже на твоїй машині стоять вот такі і є вони оригінальні що не все закривають.
igorslf
СообщениеДобавлено: Вт Июн 17, 2008 9:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

ну от і дійшли згоди.

тепер після чергового пошуку знайшов тему, яку не раз переглядав на предмет нових дописів
http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=12064&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EF%EE%E4%EA%F0%FB%EB%EA%E8&start=0

160 грн за 4 шт, враховуючи що то було рік тому - ну нехай 300 грн за 4 шт, але ж не 1000...
Nazar/
СообщениеДобавлено: Ср Июн 18, 2008 9:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

igorslf писал(а):
ну от і дійшли згоди.

тепер після чергового пошуку знайшов тему, яку не раз переглядав на предмет нових дописів
http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=12064&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EF%EE%E4%EA%F0%FB%EB%EA%E8&start=0

160 грн за 4 шт, враховуючи що то було рік тому - ну нехай 300 грн за 4 шт, але ж не 1000...

Щиро тебе вітаю з початком придбання підкрильників за 160 грн. за 4шт. + бензин на Перова (Київ чи Дніпропетровськ) і назад в Тернопіль 640 (1550)грн. бензини А95 і втрачення гарантії на кузов автомобіля в елементах крил.

Последний раз редактировалось: Nazar/ (Ср Июн 18, 2008 11:41 am), всего редактировалось 1 раз
>krava<
СообщениеДобавлено: Ср Июн 18, 2008 10:03 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

igorslf писал(а):
ну от і дійшли згоди.

Ну ти тоже порівняв...
Ціну у офіційного дилера і десь в Дніпропетровську на базарі.
igorslf
СообщениеДобавлено: Ср Июн 18, 2008 2:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

якщо наприклад по справах бути в Києві, то за підкрилками заїхати не складе проблеми і навантаження. Спеціальна поїздка за підкрилками, це простіше в Тернополі в офіціалів придбати і встановити.

питання в тому, що якщо підкрилки однакові то для чого платити більше.

А якщо пройтися по гарантії, то питання хто в нас в Тернополі компетентний по гарантії кузова, якщо по кузовних роботах з міцубісі відправляють на хюндай (одного разу молдінг відклеївся) а на хюндаї: все що скажете вам зробимо. А питання гарантії, незрозуміло з ким виясняти. Одне що треба так це завжди за все гроші платити.

Взагалі по цінах на аксесуари в нас цирк на дроті, інакше не назвеш.
Магнітолу купував на міцубісі за 1250 грн, на хюндаї така ж стоїть за 1050 грн, реальна ж продажна ціна такого екземпляра була 850 грн. НІ купувати все хотілося на міцубілі в офіціалів, а тут таке обдиратєльство, але запізно це зрозумів.

От і виходить споживати чиїсь маркетингові цінові задуми, спонсорувати будову автосалону рено, і.т.п., або ж пошукати аналогічний товар за реальну ціну.
якщо ж по темі виходить що якщо ставити підкрилки, які не передбачені конструктивно, то в будь-якому випадку гарантія буде знята.
Nazar/
СообщениеДобавлено: Ср Июн 18, 2008 3:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

igorslf писал(а):
якщо наприклад по справах бути в Києві, то за підкрилками заїхати не складе проблеми і навантаження. Спеціальна поїздка за підкрилками, це простіше в Тернополі в офіціалів придбати і встановити.

питання в тому, що якщо підкрилки однакові то для чого платити більше.

А якщо пройтися по гарантії, то питання хто в нас в Тернополі компетентний по гарантії кузова, якщо по кузовних роботах з міцубісі відправляють на хюндай (одного разу молдінг відклеївся) а на хюндаї: все що скажете вам зробимо. А питання гарантії, незрозуміло з ким виясняти. Одне що треба так це завжди за все гроші платити.

Взагалі по цінах на аксесуари в нас цирк на дроті, інакше не назвеш.
Магнітолу купував на міцубісі за 1250 грн, на хюндаї така ж стоїть за 1050 грн, реальна ж продажна ціна такого екземпляра була 850 грн. НІ купувати все хотілося на міцубілі в офіціалів, а тут таке обдиратєльство, але запізно це зрозумів.

От і виходить споживати чиїсь маркетингові цінові задуми, спонсорувати будову автосалону рено, і.т.п., або ж пошукати аналогічний товар за реальну ціну.
якщо ж по темі виходить що якщо ставити підкрилки, які не передбачені конструктивно, то в будь-якому випадку гарантія буде знята.

Покрасочний цех в Тернополі для Міцубісі знаходеться на території Хюндая і це неозначає нічого поганого.

Стосовно гарантії, є менеджер який чим займається на сервісі можна поцікавитись імя менеджера і де його знайти.

В любому місті в любій країні в салоні по продажам автомобілів ціни є вищими ніж на базарі і це понятно, коли ти ідеш в кафе і купляєш там чіпси за 8 грн. відповідно в супер-маркеті вони коштують 4 грн. а на базарі на гуртовні 3 грн., так само і в автомобільному бізнесі, але ти отримуєш відповідний комфорт і не затрачаєш час в пошуках за різними речами і відповідну гарантію на аксесуари, а наш Український менталітет налаштований на те щоб економити на всему і не дати нікому більше заробити, навіть якщо тобі допомогли.

З гарантії знімають за будь які втручання в автомобіль на несертифікованому сервісі Мітцубісі, будь-ласка купуй підкрильники і встановлюй на сервісі Мітцубісі, не подобається їдь в інше місто на СТО ММС можливо там і більше сподобається, але чомусь люди приїзджають в Тернопіль на СТО з різних міст і залишаються довольними в порівнянні з їншими сервісами.
igorslf
СообщениеДобавлено: Ср Июн 18, 2008 7:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

можу тільки одне сказати, сервіс мені подобається, не подобається деколи ціни на додаткові аксесуари.
в будь-якому випадку, якщо в машинці виходить з ладу якийсь вузол, що виявилься на огляді на сервісі, ніхто не стане їздити по базарах в пошуках на 30% дешевшої запчастини, якщо ж потрібно який- небудь аксесуар, і його присутність не сильно позначається на здатності машини виконувати свою основну функцію і різниця в цінах більше 100 %, то для пересічного громадянина, який взяв машину в кредит, це буде приводом для роздумів.

Ще питання до Назара, так розумію ти є представником сервісу, http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=26518 - щось подібне є в вас?
Nazar/
СообщениеДобавлено: Чт Июн 19, 2008 9:19 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

igorslf писал(а):
можу тільки одне сказати, сервіс мені подобається, не подобається деколи ціни на додаткові аксесуари.
в будь-якому випадку, якщо в машинці виходить з ладу якийсь вузол, що виявилься на огляді на сервісі, ніхто не стане їздити по базарах в пошуках на 30% дешевшої запчастини, якщо ж потрібно який- небудь аксесуар, і його присутність не сильно позначається на здатності машини виконувати свою основну функцію і різниця в цінах більше 100 %, то для пересічного громадянина, який взяв машину в кредит, це буде приводом для роздумів.

Ще питання до Назара, так розумію ти є представником сервісу, http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=26518 - щось подібне є в вас?

Таку штуку можна придбати на ринку Мотор, колись купляв до свого попереднього Део, одразу як заходиш в середину магазину центрального, перший відділ по ліву руку, чесно, після детального використання цим олівчиком всеодно замітно, навіть коли код фарби співпадає з кодом фарби олівця, але користуваьтсь можна.

Обезжирюєш скол чи царапену, замащуєш олівцем, сохне краска 0,5 - 2 год., натераєш поліровочною пастою, сохне, поліруеш поліровочним кругом, бажано середньої жорсткостю круга, тоді ефект від олівця буде максимальним.
igorslf
СообщениеДобавлено: Чт Июн 19, 2008 7:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Nazar/ писал(а):
igorslf писал(а):

Таку штуку можна придбати на ринку Мотор, колись купляв до свого попереднього Део, одразу як заходиш в середину магазину центрального, перший відділ по ліву руку, чесно, після детального використання цим олівчиком всеодно замітно, навіть коли код фарби співпадає з кодом фарби олівця, але користуваьтсь можна.

Обезжирюєш скол чи царапену, замащуєш олівцем, сохне краска 0,5 - 2 год., натераєш поліровочною пастою, сохне, поліруеш поліровочним кругом, бажано середньої жорсткостю круга, тоді ефект від олівця буде максимальним.

дякую за пораду, зрозумів, значить якщо затерся лак і не сильно замітно, то не є доцільним його використовувати, а якщо скол до металу, то можна ним напуцькати
HUGO
СообщениеДобавлено: Вт Сен 30, 2008 10:39 pm    Заголовок сообщения: Re: підкрильники на lancer 9 Ответить с цитатой

АС
АС

igorslf писал(а):

В Івано-Франківську підкрильники 200грн не у офіціалів! Але нічим не гірші! Можу допомогти!

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Тернополь » підкрильники на lancer 9
Перейти: