Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Тернополь » Обслуговування на ТеркоАвто

Обслуговування на ТеркоАвто « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
OVURASH
СообщениеДобавлено: Ср Июл 08, 2009 6:01 pm    Заголовок сообщения: Обслуговування на ТеркоАвто Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Повний лохотрон, якби я не був знайомий зі своїм автомобілем, та й взагалі мав зелене поняття про автомобілі, то повинен був би заплатити за обслуговування свого ланцера 970 грн., не зважаючи на те , що це все повинно було робитися по гарантіїї. Я просто не став спорити і поїхав на Ніко у Львів і там як положено все покрила гарантія. Складається враження, що кожен дилерський центр має свою гарантійну політику. А прикро. Взагалі обслуговуючому персоналу станції потрібно трохи почитися у своїх колег з Тойоти
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Nazar/
СообщениеДобавлено: Чт Июл 09, 2009 11:28 am    Заголовок сообщения: Re: Обслуговування на ТеркоАвто Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

OVURASH писал(а):
Повний лохотрон, якби я не був знайомий зі своїм автомобілем, та й взагалі мав зелене поняття про автомобілі, то повинен був би заплатити за обслуговування свого ланцера 970 грн., не зважаючи на те , що це все повинно було робитися по гарантіїї.

Поясніть будь-ласка, що Ви маєте на увазі слово "обслуговування" і набір слів "було робитися по гарантіїї" Very Happy , Ви взагалі знаєте яка між цими двома фразами є різниця, і щотаке "було робитися по гарантіїї" Very Happy ???

Я просто не став спорити
Спорять клієнти, но не працівники СТО!!!

і поїхав на Ніко у Львів і там як положено все покрила гарантія.

Що саме Вам покрила гарантія??? можливо заміну мастила в ступеці двигуна!!!

Складається враження, що кожен дилерський центр має свою гарантійну політику. А прикро. Взагалі обслуговуючому персоналу станції потрібно трохи поВчитися у своїх колег з Тойоти

Дійсно, це гарна ідея, обмінюватись навиками потрібно для всіх.
OVURASH
СообщениеДобавлено: Чт Июл 09, 2009 11:40 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

Привіт Назар, проте я мав наувазі обінюватися ставленням до клієнтів, до людей , які приносять свої гроші і платять за сервіс, а не за таке ставлення до себе. Невже , ти , працюючи на Терко не бачиш яку політику проводять Василі??????????????
Nazar/
СообщениеДобавлено: Чт Июл 09, 2009 2:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

OVURASH писал(а):
Привіт Назар, проте я мав наувазі обінюватися ставленням до клієнтів, до людей , які приносять свої гроші і платять за сервіс, а не за таке ставлення до себе. Невже , ти , працюючи на Терко не бачиш яку політику проводять Василі??????????????

Не має відповіді на вище поставленні запитання.

Вам з боку краще видно.
Чим більше Ви будити наводити обдумані аргументи, всі за і проти, тим сервіс стане кращим, адже критика в власну сторону - це найліпше нвачання і повід щось міняти.

Буду вдячний за додаткові аргументи в сторону СТО, для їх вивчення і усунення, Дякую.
Roof
СообщениеДобавлено: Пт Июл 10, 2009 12:27 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

щось я нічого не зрозумів
можна кокретніше розповісти, що саме сталося? що не зробили або зробили погано на Терко?
СообщениеДобавлено: Ср Июл 15, 2009 10:24 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

мені вже місяць магнітолу ремонтують. коли дзвоню на сервіс, то 10 разів переключаться, уточнюють номер, щоб відзвонити, і все.....до завтрішнього дня.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
AlekZa
СообщениеДобавлено: Ср Июл 15, 2009 10:27 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

А чому на сервісі заливають 5w50 a не 0w40? І хто яке масло заливає в свої авто? В мене скоро 30 000. Думаю шо заливати
Nazar/
СообщениеДобавлено: Ср Июл 15, 2009 6:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

AlekZa писал(а):
А чому на сервісі заливають 5w50 a не 0w40? І хто яке масло заливає в свої авто? В мене скоро 30 000. Думаю шо заливати

Дійсно заливають 5w50, такі вимоги щодо нашого клімату Sad
Nazar/
СообщениеДобавлено: Ср Июл 15, 2009 6:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

AlekZa писал(а):
мені вже місяць магнітолу ремонтують. коли дзвоню на сервіс, то 10 разів переключаться, уточнюють номер, щоб відзвонити, і все.....до завтрішнього дня.

Спробую допомогти Cool
AlekZa
СообщениеДобавлено: Чт Июл 16, 2009 10:43 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

але ж мобіл 5w50 пропонує : "Піком терміну служби автомобіля зазвичай вважається пробіг між 100 000 та 150 000 км. Вони знаходяться у гарному стані, якщо за ними належно дбали. I в цей період важливо мінімізувати зношування двигуна правильним вибором якісного моторного масла. Моторне масло Mobil 1 Peak Life 5W-50 перешкоджає передчасному зносу двигуна за рахунок уповільнення утворення шламу і відкладень, які накопичуються у ньому в процесі експлуатації." З сайту http://www.mobil1.com.ua/products/p2.aspx

А Моторне масло Mobil 1 New Life 0W-40 спеціально розроблено для нових автомобілів та автомобілів із пробігом у доброму стані і може використовуватися протягом усього терміну їх експлуатації. Маючи найкращі захисні характеристики, максимально збалансована композиція Mobil 1 New Life 0W-40 відповідає найостаннішим специфікаціям, допомагає підтримувати двигун в оптимальному стані та перешкоджає утворенню нагару та відкладень.

Mobil 1 New Life 0W-40:

Найбільш прогресивна композиція
Останні схвалення від виробників автомобілів
Використовується для заливки на заводах ведучих автомобільних виробників
Рекомендовано авторизованими дилерами
????????????????????????????? HELP!!!!!!!! Rolling Eyes
Nazar/
СообщениеДобавлено: Чт Июл 16, 2009 11:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Особисто для себе думав про 5W40, але мінемум до 40 тис. буду ще на 5W50 і в цего масла є певні переваги, воно є густіше і краше підходить для активної їзди.
serg.m
СообщениеДобавлено: Ср Авг 26, 2009 9:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

добрався на своєму Кольтику до перших 10000. приїхав на сервіс і трохи був шокований...

навкруги криза, а хлопці ніби при радянській владі... на клієнта увага буде хіба як прямо у вухо сказати: ау, можна мною зайнятись, я вам бабки привіз потратити!

отже, питаю: скільки буде коштувати? відповідь: 630-650... ?!?!? а точніше не можна сказати? наприклад, 640 і ніяких +/-. тим більше в мене карточка на знижку: питаю знижка буде врахована? запевняє: звичайно! поміняти масло різна ціна? результат: рахунок на 670, про знижку ніякого згадування, а на словах кивав що врахував! скаржитись?

та ну вас нах... друге ТО в іншій СТО...

продовжую: скільки часу (жінка чекає на роботі, обіцяв що заїду заберу)? відповідь: ну десь 30хв.-1год. вписуюсь. сижу чекаю, відпочиваю, поглядаю у вікно як роблять. що бачу - приходять хлопці, підняли машину, ніби щось пооглядали, як міняли масло НЕБАЧИВ, може кут обзору заважав, може машина інша заступала, одним словом не встежив. рослабився і чекаю дальше. бачу година пройшла. само собою, НІХТО мене не кликнув і не сказав щоб забирав машину. думаю, піду вниз спитаю що і як? працівник зайнятий випискою-пошуком в компі якихось деталей чи там чого іншого. сижу перед ним - 0 уваги. через 5хв. питаю: можу машину забрати? зараз, почекайте. сижу чекаю... жінка звонить: ти де? зараз буду! питаю знову: ну що? платити, забирати? почекайте! кажу: здається задовго чекаю, відпустіть вже мене! дивиться на мене як вперше бачить! я просто офігів! невже стільки клієнтів що його пам"ять вже не записує? коротше, дочекався поки дав на оплату акта, пішов до каси, звичайно касирши немає на місці, ну ладно найшли за пару хвилин, оплатив. кажу їй: віддайте акт, а вона: навіщо він вам, от чек, він і є підтверджуючим документом. результат: акт взяв, печатки і підписа ніхто не поставив, що роботи проведені.

крім того, мені думалось, що якийсь майстер повинен все-таки вийти до клієнта, поговорити з ним, розказати що бачив на днищі машини, чи все ціле, щось порекомендувати, запевнити що все ок! але не на ТерКо!!!!

ОТЖЕ, бабла відвалив, стриманого хамства наївся, час лишній неврахований потратив. криза? здається, хлопці-дівчата на ТерКо просто злегка зажерлись!!!!!

я людей напрягати не люблю, і корчити з себе крутизну теж... але, хлопці схаменіться!

вибачте що так детально все описав!

Коля
СообщениеДобавлено: Чт Авг 27, 2009 2:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Бачу пішли серйозні нарікання на сервіс. Скажу одне під час того як я обслуговувався на сервісі, то в мене ніяких проблем не виникало, постійно все робили нормально і належним чином. У мене завжди питали побажання щодо огляду авто, запитували скарги на авто, чи може я би ще щось хотів перевірити. Кожен раз запитують за карточку знижок, і рахують знижку в повному обсязі. Якщо чесно, то у мене ніколи ніяких претензій не було до хлопців із сервісу. Проводячи заміну будь-якого агрегату я запитував ціну на нього, після відповіді співставляв чи це дорого чи ні для мене, у разі коли мені ціна не підходила, то відмовлявся від заміни.
Не буду вихваляти сервіс, але скажу одне, що до мене ніхто не ГРУБІЯНИВ і НЕ ХАМИВ на сервісі.

http://www.drive2.ru/users/mlx/
serg.m
СообщениеДобавлено: Чт Авг 27, 2009 4:13 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

1. я не писав про грубість та хамство у відкритій словесній формі. для оточуючих все виглядало спокійно та тихо, але ж хамство і байдужість можна продемонструвати іншим способом, правда ж?
2. а яким чином ви контролювали величину знижки? ви бачили на свої очі проставлений в документі на оплату розмір цієї знижки?
3. коли це було в часі? рік назад? два?
4. ви мали можливість розмовляти безпосередньо з майстром який власноручно займався вашим автомобілем? в ремонтній зоні?
5. який ви мали метод перевірки виконаних робіт? належно все було зроблено, з яких деталей?

Nazar/
СообщениеДобавлено: Вс Авг 30, 2009 10:59 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

serg.m Дуже цікава і пізнавальна розповідь, побільше б таких. Звичайно це приємно що клієнти сервісу обговорюють недоліки СТО і іхню роботу, адже з цих помилок СТО і побажань робиться висновоки і вмірі можливості недоліки і побажання виправляються, дякую за дитальну розповідь.

Чекаю розповідь по заміні масла на 20 тис. на іншому СТО і нових тем, наприклад, ''Підскажіть хороше СТО'', або, ''Хто де міняє мастило'', ще ''А який антифриз залитий'', ''Непонятний звук підкапотом, що це?''
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу 1, 2, 3, 4  След. Страница 1 из 4

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Тернополь » Обслуговування на ТеркоАвто
Перейти: