Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Тернополь » Обслуговування на ТеркоАвто

Обслуговування на ТеркоАвто « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
serg.m
СообщениеДобавлено: Вт Сен 01, 2009 6:19 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

і ще додам: як завжди 4,5л (замість 4,2л) мастила 5-ки, а не 0-ки. весь Київ і Харків про це пише і пише... а Тернопіль висновків не зробив... блін! знав би раніше зробив би там справжній скандал!!!!

викладаю свою розповідь на спецгілку по Кольтам в основному форумі.

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Ср Сен 02, 2009 12:26 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Ех-х-х... Ностальгія! Sad
Бачу повтор львівської теми півторарічної давності. Дякувати Богу, для Львова це вже майже не актуально.
А відбувалось все приблизно так само.
Що зробив я. Просто роздрукував тему з відгуками і пішов на Ніко. Примірник - ген.директору, примірник - керівнику СТО, і ще кілька примірників "героям" постів.
Не можу сказати, що сьогодні у нас все ідеально (хіба так буває?), але, на мою думку, з 5 балів Ніко я б поставив 4,8! Погодьтесь, це доволі багато.
А залежить все від того чи хочуть сторони іти назустріч одна одній.
Не знаю ситуацію в Тернополі, а, наприклад, у Франківську офіційний дилер - гибле діло. Власникам, начальству, менеджерам, майстрам - плювати на клієнтів. Саме головне, що і на їх гроші також! Знаю історію від першої особи, коли людина давала не малі кошти на рульову колонку до 9-го Ланцера, хоч це мала б бути гарантійна заміна, а їй відмовили. Просто не хотіли бавитись з цим. (Потім ми по гарантії поміняли у Львові, без копійки). Будем надіятись, що в Тернополі ситуація інша.

Дозвольте кілька рекомендацій обидвом сторонам, на правах людини, яка через все це давно пройшла.

Шановні невдоволені клієнти. Чітко висловлюйте те, що не зроблено, не так зроблено, ким не зроблено. У кожного з вас залишається наряд з прізвищами виконавців, сумами, знижками і т.д. Менеджерів на рецепції не думаю, що є кілька десятків - пишіть хто конкретно що не так зробив.
Є сумніви чи зроблять ті чи інші роботи - просіться на СТО. Мають видати халат і пустити.

Назар, як представник Терко. Тут і справді є один нюанс. Як правило, коли все ок, людина не заходить на форум і не пише: "Був на Терко, все зробили супер!". Зате, при найменших проблемах - отримаєш відразу негативний відгук.
Але не потрібно, не розібравшись в ситуації стверджувати, що на Терко все ок. До болі знайомі описані "глюки" були і на Ніко. Тому, можу повірити людям на слово, що є вони і у вас. Правильно було б з'ясувати деталі та донести, мінімум, до керівництва того ж таки СТО.
Не одне горня кави ми випили з Андрійовичем (кер. львівського СТО Ніко) обговорюючи роботу.
Саме завдяки адекватній реакції один на одного розбирались у ситуаціях дуже складних. Головне, завжди вдавалось з'ясовувати коли не праве Ніко, коли наш одноклубник, коли потрібно з розумінням віднестись до тієї чи іншої ситуації. А мова інколи ішла і про значні речі, як напр. зняття з гарантії авто, недостатність суми страхівки тощо.
Головне - діалог та правильна реакція. Бажання виправляти роботу загалом.
Тобто, пояснити людині, чому заливається 4.5л масла? Чому місяць "ремонтується" магнітола? Чому клієнту не скажуть чітко причини та термінів? Чому не передзвонять? Чому акти виконаних робіт не видаються? І т.д., і т.п. На поставлені запитання краще таки відповідати. Я писав вище, щоб діалог був. Це, якщо є бажання у Терко клієнтів мати.
А головне, що на ті закиди каже керівник СТО? Як реагує?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Ср Сен 02, 2009 12:40 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

З досвіду мого з Ніко.

Вартість робіт. Ніхто її чітко не скаже. Майстер, коли закінчує роботу проставляє штам з годиною на наряді. Кількість витраченого часу (нормо-години) враховується при виписці остаточного рахунку. У когось це буде 20хв, у когось 40. (Напр. гайка збита і довго відкручували).
Тобто, орієнтовна сума - нормально.

Масло. Я лию 0В-40. По замовчуванню всім лиють 5В-50. Нічого страшного. ММС це дозволяє. Знаю, що є машини, які проїхали на 5В-50 під 300 тис. і з двигунами у них все дуже навіть ок.
Правда, наш клімат тут ні до чого. Серйозні навантаження воно і справді витримує навіть краще.
Тарас Гуменюк
СообщениеДобавлено: Пт Сен 04, 2009 6:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Коля писал(а):
Бачу пішли серйозні нарікання на сервіс. Скажу одне під час того як я обслуговувався на сервісі, то в мене ніяких проблем не виникало, постійно все робили нормально і належним чином. У мене завжди питали побажання щодо огляду авто, запитували скарги на авто, чи може я би ще щось хотів перевірити. Кожен раз запитують за карточку знижок, і рахують знижку в повному обсязі. Якщо чесно, то у мене ніколи ніяких претензій не було до хлопців із сервісу. Проводячи заміну будь-якого агрегату я запитував ціну на нього, після відповіді співставляв чи це дорого чи ні для мене, у разі коли мені ціна не підходила, то відмовлявся від заміни.
Не буду вихваляти сервіс, але скажу одне, що до мене ніхто не ГРУБІЯНИВ і НЕ ХАМИВ на сервісі.

+1 Cool
Тарас Гуменюк
СообщениеДобавлено: Пт Сен 04, 2009 6:24 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

І ще... я вже давно не на гарантії, але обслуговуюсь саме там! просто кажу що робити а що ні!
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пт Сен 04, 2009 6:30 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Тарас Гуменюк писал(а):
І ще... я вже давно не на гарантії, але обслуговуюсь саме там! просто кажу що робити а що ні!

А! На Ніко таким клієнтам 25% знижки дають і відношення справді лояльніше.
Якщо авто не гарантійне, а ти гроші привіз - це ж супер!
А гарантійні... А куди вони від офіційного дилера дінуться?
Тому, частенько, відношення до одних та інших - таки відрізняється.
ніко_адм
СообщениеДобавлено: Пн Сен 07, 2009 10:18 am    Заголовок сообщения: Ніко Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

У нас ще для наших дорогих клієнтів зробили осінню акцію повної діагностики за 96 гривників до котрої входить 11 позицій, ну а ставлення.. ставлення супер дівчата на рецепції завжди привітні та усміхнені майстри стримані та ввічливі завжди пояснять що і до чого.. а якщо клієнт і 5 хвилин неможе прожити без своєї ласточки то йому і халатик видадуть і машинку покажуть та і майстер зміни пояснить що в якому стані знаходиться :о) Laughing Cool
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пн Сен 07, 2009 10:46 am    Заголовок сообщения: Re: Ніко Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

ніко_адм писал(а):
У нас ще для наших дорогих клієнтів зробили осінню акцію повної діагностики за 96 гривників до котрої входить 11 позицій, ну а ставлення.. ставлення супер дівчата на рецепції завжди привітні та усміхнені майстри стримані та ввічливі завжди пояснять що і до чого.. а якщо клієнт і 5 хвилин неможе прожити без своєї ласточки то йому і халатик видадуть і машинку покажуть та і майстер зміни пояснить що в якому стані знаходиться :о) Laughing Cool

Як клієнт, можу підписатись під цим. Smile
Особливо про дівчат на рецепції! Їздив би і їздив до них! Very Happy
-AG-
СообщениеДобавлено: Пн Сен 07, 2009 5:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Підходить ТО на 30 000 км, так Львів розхвалили, може попробувати? Smile))
хочу пройти на офф. СТО, машина не на гарантії, планую пройти в Тернополі...

Щодо попередніх разів - нічого поганого про ТерКо не можу сказати.
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пн Сен 07, 2009 9:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

-AG- писал(а):
Щодо попередніх разів - нічого поганого про ТерКо не можу сказати.

Я також про Терко перший раз негативний відгук тут побачив. Хочеться вірити, що це лише випадковий людський фактор.

До речі, я вже писав про Франківську СТО.
Ланцер 10 1.5л. Сторонній шум в коробці. Стук у рульовій.
Діагноз Франківського СТО: "Так і має бути! То в 1.5л. Ланцерах так і є".
Приїхала людина у Львів - гарантійна заміна коробки (підшипник розлетівся) і ще будуть також по гарантії робити рульову!

Так що у Франківськ - не рекомендую у жодному випадку!
ніко_адм
СообщениеДобавлено: Пн Сен 07, 2009 10:39 pm    Заголовок сообщения: акція Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

Осінь настала - холодно стало )) всі гайда готувати своїх конячок до зими перевірити все і по халявних цінах та щей на авторизованому сервісі та ще й з гарантією на виконані роботи Cool дуже печально було сьогодні пів дня був на ресепшені і ніодного одноклубника небачив ((((
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пн Сен 07, 2009 11:51 pm    Заголовок сообщения: Re: акція Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

ніко_адм писал(а):
Осінь настала - холодно стало )) всі гайда готувати своїх конячок до зими перевірити все і по халявних цінах та щей на авторизованому сервісі та ще й з гарантією на виконані роботи Cool дуже печально було сьогодні пів дня був на ресепшені і ніодного одноклубника небачив ((((

І я там був. Smile Але часу зовсім не мав. Та й київська комісія гостювала. Отож, не став нікому набридати. Smile
serg.m
СообщениеДобавлено: Чт Сен 10, 2009 5:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пешеход
Пешеход

а хлопці зі Львову в тернопільскій гілці чому так активно сидять?
я, особисто, вже все зрозумів - на слідуюче ТО поїду в Львів... отже, можете вже розслабитись з рекламою.

а до цього часу тут з ТерКо не почув щодного вартісного коменту. ладно вже проковтнув маленьку образу щодо обслуговування, але наприклад, чому мені впарили оливи 4,5л. замість 4,2? відповіді нечую!

Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пт Сен 11, 2009 10:17 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

serg.m писал(а):
а хлопці зі Львову в тернопільскій гілці чому так активно сидять?
я, особисто, вже все зрозумів - на слідуюче ТО поїду в Львів... отже, можете вже розслабитись з рекламою.

Особисто я - проглядаю багато гілок. І не тільки західних. Цікава ще Харківська. У Донецьку є друзі.
А кинув лінк на тему львів'янам, щоб ознайомились. Мало куди нас доля закине.
Особисто мене закидало на оф. Мітсу СТО і в Луцьк, і в Рівне, і в Ужгород, і навіть в Житомир. Добре, коли наперед орієнтуєшся, що де відбувається.
Коля
СообщениеДобавлено: Пт Сен 11, 2009 3:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

Ігор сто відсотків правий. На форумі немає обмежень для того де, кому і коли спілкуватися. Форум зроблений для того щоби обмінюватися думками і володіти реальною ситуацією з будь-яких питань, що стосуються наших авто.

http://www.drive2.ru/users/mlx/
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След. Страница 2 из 4

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Тернополь » Обслуговування на ТеркоАвто
Перейти: