Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Куплю-продам,віддам та обміняю.

Куплю-продам,віддам та обміняю. « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
-=BIBO=-
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 9:03 am    Заголовок сообщения: Куплю-продам,віддам та обміняю. Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

В цій темі пропоную займатись дрібним гендлем,обміном,та даруваннями різних речей у нашому регіоні,хоч і є тема куплі-продажі.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ари100кратъ
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 9:04 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Продам комплект гуми на Pajero Sport, 4000 грн.
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 9:19 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Куплю:
1)"реснічки" чорні(Х42)-широкі на лансер 9.
2)лак чорний на задні фонарі(в Луцьку виявляється дехфіцит
3)кольца в"колодці"спідометра,тахометра,датчика температури(бачив в одного лансера 9,срібні нічого так)
Толстяк КОЛЬТ
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 9:52 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

bibo6630 писал(а):
Куплю:
3)кольца в"колодці"спідометра,тахометра,датчика температури(бачив в одного лансера 9,срібні нічого так)

A хтось мені казав - "краще вкладай гроші в музіку"... Surprised
Ари100кратъ
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 3:55 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Толстяк КОЛЬТ писал(а):
bibo6630 писал(а):
Куплю:

це купля-продаж чи "Волинська кав"ярня"?
Боря, не в обіду, давайте дотримуватись теми Surprised
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 8:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

Ари100кратъ писал(а):
Толстяк КОЛЬТ писал(а):
bibo6630 писал(а):
Куплю:

це купля-продаж чи "Волинська кав"ярня"?
Боря, не в обіду, давайте дотримуватись теми Surprised

Окей...
Продам штатні колонки Mitsubishi - 15w - 2 штуки...
Куплю рєснічкі на Кольт...
Продам штатні лампи ближнього - H7 - 55w...
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 9:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

bibo6630 писал(а):
Куплю:

А ти в курсі, що є один нюансик з тим лаком чи тонуванням задніх ліхтарів?
Всього-навсього, коли тобі якийсь ідіот влетить в задницю, винним будеш ти! Ну не бачив він твоїх зафарбованих чи тонованих ліхтарів і все. Причому, самі ДАІшники йому це підкажуть.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Толстяк КОЛЬТ
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 9:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

Igor_Lviv писал(а):
bibo6630 писал(а):
Куплю:

А ти в курсі, що є один нюансик з тим лаком чи тонуванням задніх ліхтарів?
Всього-навсього, коли тобі якийсь ідіот влетить в задницю, винним будеш ти! Ну не бачив він твоїх зафарбованих чи тонованих ліхтарів і все. Причому, самі ДАІшники йому це підкажуть.

Це брєд... бо є допустимі норми тонування ліхтарів... так як і тонування скла... самі даішники і підсказали...
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 10:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Толстяк КОЛЬТ писал(а):
Це брєд... бо є допустимі норми тонування ліхтарів... так як і тонування скла... самі даішники і підсказали...

Ага. ДАІшники ще не таке підкажуть. Вони ж бабла з того заднього знаєш скільки візьмуть? А штраф, права і т.п. - на переднього. Менше з тим. Брєд (нісенітниці на українській мові), кажеш? Давай до конкретики. Ось витяг з правил дорожнього руху,.. які ти знаєш, правда ж?

31.4. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:

31.4.3. Зовнішні світлові прилади:

а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу;

ґ) на розсіювачах світлових приладів нанесено тонування або покриття, що зменшує їх прозорість чи світлопропускання.

Ти десь там прочитав про "допустимі норми тонування ліхтарів"? Very Happy Більшої нісенітниці (брєду) я і справді не чув! Very Happy
То, кажеш, волинські ДАІшники мають якісь інші ПДР? Чи просто розводять лохів? Сьогодні - тонуй, завтра - бабло! Very Happy

ЗІ. Мені не шкода, щоб хтось щось тонував. Smile Про всяк випадок, просто попереджаю потенційних бажаючих про можливі наслідки. Тим більше, що такі випадки вже були. Sad
-=BIBO=-
СообщениеДобавлено: Сб Авг 22, 2009 10:15 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Да ладно реб'ята не партесь,я вже до задніх ліхтарів DEPO придивляюсь,передні знаю шо вроді кака,а задні зачот,такщо лак-атбой
Толстяк КОЛЬТ
СообщениеДобавлено: Вс Авг 23, 2009 5:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

Igor_Lviv писал(а):
Толстяк КОЛЬТ писал(а):

Ага. ДАІшники ще не таке підкажуть. Вони ж бабла з того заднього знаєш скільки візьмуть? А штраф, права і т.п. - на переднього. Менше з тим. Брєд (нісенітниці на українській мові), кажеш? Давай до конкретики. Ось витяг з правил дорожнього руху,.. які ти знаєш, правда ж?

31.4. Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством за наявності таких технічних несправностей і невідповідності таким вимогам:

31.4.3. Зовнішні світлові прилади:

а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу;

ґ) на розсіювачах світлових приладів нанесено тонування або покриття, що зменшує їх прозорість чи світлопропускання.

Ти десь там прочитав про "допустимі норми тонування ліхтарів"? Very Happy Більшої нісенітниці (брєду) я і справді не чув! Very Happy
То, кажеш, волинські ДАІшники мають якісь інші ПДР? Чи просто розводять лохів? Сьогодні - тонуй, завтра - бабло! Very Happy

ЗІ. Мені не шкода, щоб хтось щось тонував. Smile Про всяк випадок, просто попереджаю потенційних бажаючих про можливі наслідки. Тим більше, що такі випадки вже були. Sad

Правил не знаю і знать не хочу - мої правила в мене гаманці...
Все вище написане - написане мною зі слів сотрудників ДПС(я про це завжди наголошую)(читай вніматєльно повідомлення)...
Я бачу ти дуже обізнаний в ПДР... мабудь тільки те і робиш що зубриш аби не дай бог не підняти добробут Гайців на яку полтіну другу...
Брєд - не є нісенітницями(на укр.мові) Брєд є Брєд... і зауваження або натяки на те якою мовою писати чи говорити будеш робити своїм дітям - ти ж взрослий Львівський дзядзя...
Не забувай що при вказуванні області вона вказується з вел.букви(перечитуй повідомлення перед відправкою)...

По ПДР - согласєн 0 : 1 в твою пользу...
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пн Авг 24, 2009 12:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Кажеш, область з великої? Вибач, помилився, мабуДь. Sad Може тоді ще рахунок по граматиці підбий, якщо бажаєш звертати увагу саме на це.
Толстяк КОЛЬТ писал(а):
Правил не знаю і знать не хочу - мої правила - в мене в гаманці...
Все вище написане - написане мною зі слів співробітників ДПС (я про це завжди наголошую) (читай уважно повідомлення)...
Я бачу ти дуже обізнаний в ПДР... мабуть тільки те і робиш, що зубриш аби не дай Бог не підняти добробут Гайців на яку полтіну, другу...
Брєд - не є нісенітницями (на укр.мові). Брєд є Брєд... І зауваження або натяки на те, якою мовою писати чи говорити будеш робити своїм дітям - ти ж дорослий львівський дзядзя...
Не забувай що при вказуванні області вона вказується з вел.букви(перечитуй повідомлення перед відправкою)...
По ПДР - згоден 0 : 1 на твою користь...

Дивно якось...
Ніби по темі мали б писати. Звернув твою та інших дописувачів увагу, на те, щоб ви не повлітали з тими тонуваннями. Результат - купа малоприємних особистих звернень на мою адресу. Sad Життям ображений чи що? Не розумію.

Я ж написав: тонуй, що хочеш і як хочеш. Слухай хоч ДПСників, хоч сантехніків, хоч будь-кого. Особиста справа кожного.
Вважаєш за свій священний обов'язок годувати ДАІшників? Годуй! Як на мене, краще перечитати Правила. І не для ДАІшників, а для себе!

... Ніхрена не допоміг вчора ввечері гаманець двом водіям та їх п'ятьом пасажирам біля Зборова на дорозі Тернопіль - Львів. Один, фактично залишився без ніг, у другого щось з хребтом. Пасажири з розбитими головами, обдертими руками та ногами. На жаль, був свідком всього того жаху.
І нікому до "гаманців", "крутизни", ідіотизму і т.д. вже діла не було. А важливо було знати ті самі ПДР, розставити знаки аварійні (десь біля 10-ої вечора сталось), викликати ДАІ, швидку, пожежників. Більше того, правильно надати екстрену першу допомогу - правильно рани обробити, шок в людей зняти, виламати двері, акуратно та правильно витягнути водіїв, правильно покласти і т.д., і т.п.
А ще двом людям треба було ідіотів "з гаманцем" відганяти, які летіли по єдиній смузі, що залишилась, під 80, не зважаючи на чисельні аварійки, знаки аварійної зупинки на дорозі і т.п.

Так, можливо цей мій пост надто невиважений та надто прозорий. На фоні вчорашнього ДТП, дуже важко відповідати людині, яка пише такі речі: "Правил не знаю і знать не хочу - мої правила в мене гаманці... ". До тепер, перед очима кроваве місиво м'яса та костей на місці ніг, чорна від крові голова водія...
Не для того я то все написав, щоб тебе образити чи зачепити. Просто подумай про себе, своє життя, життя інших людей, яких ти можеш скалічити. А потім, якщо залишиться бажання, вимахуйся по дитячому, один перед одним про свою крутизну, гаманець і т.д. Sad
Толстяк КОЛЬТ
СообщениеДобавлено: Пн Авг 24, 2009 1:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АС
АС

Igor_Lviv писал(а):
Кажеш, область з великої? Вибач, помилився, мабуДь. Sad Може тоді ще рахунок по граматиці підбий, якщо бажаєш звертати увагу саме на це.
Толстяк КОЛЬТ писал(а):
Правил не знаю і знать не хочу - мої правила - в мене в гаманці...
Все вище написане - написане мною зі слів співробітників ДПС (я про це завжди наголошую) (читай уважно повідомлення)...
Я бачу ти дуже обізнаний в ПДР... мабуть тільки те і робиш, що зубриш аби не дай Бог не підняти добробут Гайців на яку полтіну, другу...
Брєд - не є нісенітницями (на укр.мові). Брєд є Брєд... І зауваження або натяки на те, якою мовою писати чи говорити будеш робити своїм дітям - ти ж дорослий львівський дзядзя...
По ПДР - згоден 0 : 1 на твою користь...

Дивно якось...
Ніби по темі мали б писати. Звернув твою та інших дописувачів увагу, на те, щоб ви не повлітали з тими тонуваннями. Результат - купа малоприємних особистих звернень на мою адресу. Sad Життям ображений чи що? Не розумію.

Я ж написав: тонуй, що хочеш і як хочеш. Слухай хоч ДПСників, хоч сантехніків, хоч будь-кого. Особиста справа кожного.
Вважаєш за свій священний обов'язок годувати ДАІшників? Годуй! Як на мене, краще перечитати Правила. І не для ДАІшників, а для себе!

... Ніхрена не допоміг вчора ввечері гаманець двом водіям та їх п'ятьом пасажирам біля Зборова на дорозі Тернопіль - Львів. Один, фактично залишився без ніг, у другого щось з хребтом. Пасажири з розбитими головами, обдертими руками та ногами. На жаль, був свідком всього того жаху.
І нікому до "гаманців", "крутизни", ідіотизму і т.д. вже діла не було. А важливо було знати ті самі ПДР, розставити знаки аварійні (десь біля 10-ої вечора сталось), викликати ДАІ, швидку, пожежників. Більше того, правильно надати екстрену першу допомогу - правильно рани обробити, шок в людей зняти, виламати двері, акуратно та правильно витягнути водіїв, правильно покласти і т.д., і т.п.
А ще двом людям треба було ідіотів "з гаманцем" відганяти, які летіли по єдиній смузі, що залишилась, під 80, не зважаючи на чисельні аварійки, знаки аварійної зупинки на дорозі і т.п.

Так, можливо цей мій пост надто невиважений та надто прозорий. На фоні вчорашнього ДТП, дуже важко відповідати людині, яка пише такі речі: "Правил не знаю і знать не хочу - мої правила в мене гаманці... ". До тепер, перед очима кроваве місиво м'яса та костей на місці ніг, чорна від крові голова водія...
Не для того я то все написав, щоб тебе образити чи зачепити. Просто подумай про себе, своє життя, життя інших людей, яких ти можеш скалічити. А потім, якщо залишиться бажання, вимахуйся по дитячому, один перед одним про свою крутизну, гаманець і т.д. Sad

В своїй жизні розбив в гавно шість машин із такими наслідками що ти навіть в кіно не бачив - і не нада мені натякати про наслідки ДТП...
Шо таке кроваве місиво після ДТП знаю як ніхто інший...
Слідуюче - по поводу грамматики вже говорив - дітей своїх вчи - не мене...
Слідуюче - от пісєсь ти пісєсь а в мене таке враження що раз ти згадав про "ображений життям" то можливо в тебе дійсно є така проблема... (до речі можу допомогти - маю таке хоббі)...
Слідуюче - пишеш що досі кроваве місиво перед очима - є серьйозний привід задуматись над відвіданням лікаря...
Слідуюче - "вимахуйся по дитячому, один перед одним про свою крутизну, гаманець і т.д" - за всої ... пережив стільки що тобі з твоїми ... навіть не снилось... і оці твої закиди в послідуючому буду ігнорувати бо бачу що серьйозно тебе несе після ... років...
Ах да - по грамматиці - 0 : 1 в твою користь...
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пн Авг 24, 2009 2:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Толстяк КОЛЬТ писал(а):
Ах да - по грамматиці - 0 : 1 в твою користь...

Ще й зле рахуєш! 0:15! Very Happy
Не пов'язуєш своє знання Правил: "один ДПСник сказав" з шістьма розбитими машинами? Скільки ще плануєш розбити, щоб їздити навчитись цивілізовано? (Маю на увазі, поводитись на дорозі, як цивілізована людина).
Ари100кратъ
СообщениеДобавлено: Пн Авг 24, 2009 2:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Борис, май повагу до старших людей!
Мала буди "Купівля-продаж", а отримали купу негативу.
Особисто мені дуже неприємно що так сталось.
Тонувати чи не тонувати задні ліхтарі справа особисто кожного.
Скільки людей - стільки думок.
Кожен залишиться при своїй думці з приводу цього питання.
Давайте не будимо сваритись! Cool
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  След. Страница 1 из 44

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Луцк и Ровно » Куплю-продам,віддам та обміняю.
Перейти: