Галерея
Новости
Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum

Mitsubishi Ukrainian Forum
 Символика   http://www.lancer.com.ua/forum/usefull.php  Полезные функции   http://www.lancer.com.ua/forum/rules.php  Правила   FAQ  FAQ   Поиск  Поиск   Пользователи  Пользователи   Группы  Группы  Избранное  Избранное Календарь  Календарь

Регистрация  ::  Вход Войти и проверить личные сообщения

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Львов » Бл...! Або ЙоКЛМН ситуації.

Бл...! Або ЙоКЛМН ситуації. « Предыдущая тема :: Следующая тема » 
Автор Сообщение
bohdany
СообщениеДобавлено: Вт Янв 18, 2011 5:20 pm    Заголовок сообщения: Бл...! Або ЙоКЛМН ситуації. Ответить с цитатой

АС
АС

Початок: http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic.php?t=30523
----------

Купання в ополонці взимку, без попередньої підготовки, може бути небезпечним для людей похилого віку, дітей, осіб, які страждають на гострі та хронічні захворювання.
На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов'язані з водою, і один з них - купання в ополонці.
З огляду на те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людини, медики закликають виважено підходити до цього обряду.
"Купання в ополонці взимку, без попередньої підготовки, може бути небезпечним для людей похилого віку, дітей, осіб, які страждають на гострі та хронічні захворювання", - попереджає головний лікар Київського міського Центру здоров'я Отто Стойко.
Зимове плавання - найвища форма загартування холодом. Воно викликає максимальне напруження всіх фізіологічних механізмів терморегуляції і впливає на організм людини, викликаючи значні зміни в діяльності практично всіх систем і органів.
"Безпосередньо після запливів в ополонці відзначається, зокрема, збільшення в крові кількості формених елементів, особливо лейкоцитів і лімфоцитів. І це явище, яке дещо нагадує стрес, зберігається протягом 4 годин", - пояснює Отто Стойко.
"Безумовно, при атеросклерозі, гіпертонії, ревматизмі, активних формах туберкульозу легенів, інших гострих і хронічних захворюваннях відхилення такого роду не лише небажані, а й неприпустимі", - наголошує він.
Але якщо людина здорова і підготовлена до зимового купання, то вона має суворо дотримуватись правильного строгого дозування холодового навантаження, а також гігієнічних правил, в першу чергу принципів поступовості і послідовності.
Тому якщо ви вирішили розпочати загартовуватися купанням в ополонці, спочатку порадьтесь з лікарем і не забувайте про наступні правила.
Обов'язково купайтеся у знайомому місці або місці, що пристосоване для зимового купання з облаштованим заходом у воду.
Приходьте на ополонку з супроводжуючим. Беріть із собою туристичну ковдру або навіть просто газету, щоб постелити під ноги при роздяганні та одяганні.
Купання треба проводити швидко. Якщо ви новачок - тільки пірнути у крижану воду та зразу виходити.
Одяг повинен бути зручним для одягання, не тісним і з найменшою кількістю ґудзиків.
Не вживайте алкоголю та не паліть перед купанням.
Не купайтеся на голодний шлунок та відразу після прийняття їжі.
Не забувайте про поступовість і здоровий глузд.
За матеріалами Київського міського Центру здоров'я
http://life.pravda.com.ua/health/2011/01/18/70509
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Yrsmall
СообщениеДобавлено: Вт Янв 18, 2011 5:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

bohdany писал(а):
Купання в ополонці взимку, ...

За матеріалами Київського міського Центру здоров'я

http://life.pravda.com.ua/health/2011/01/18/70509/

Вода цього року (порівняно з минулими роками) буде просто гаряча - напевно градусів 8-10 Very Happy
СообщениеДобавлено: Вт Янв 18, 2011 5:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

bohdany писал(а):
Купання в ополонці взимку, без попередньої підготовки, ...
у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людини, ...

Клевещуть! Все сказане діє 364 дні в рік (окрім 19 січня).
На Водохреща застудитись і т.п. неможливо.
Доказ ТУТ

Завтра знову стрибатиму! Very Happy Very Happy Very Happy
SAN9
СообщениеДобавлено: Вт Янв 18, 2011 9:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Alex-dzoo писал(а):
]ТУТ[/url]

фотки клас!!! Cool Smile
Льоня
СообщениеДобавлено: Сб Янв 22, 2011 3:39 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

хлопці бруківку вашу і тромвайні колії ненавиджу))) на Личаківській є місце незнаю як просто точніше написати....перехрестя де купа колій...той їхав там десь місяць назад...розвернуло майже на 180 градусів...від дівчини пілюлєй получив купу...тай сам чуть в штани не наклав))) добре хоч машин не багато було не задів нікого
СообщениеДобавлено: Сб Янв 22, 2011 9:25 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Льоня писал(а):
хлопці бруківку вашу і тромвайні колії ненавиджу))) на Личаківській є місце незнаю як просто точніше написати....перехрестя де купа колій...той їхав там десь місяць назад...розвернуло майже на 180 градусів...від дівчини пілюлєй получив купу...тай сам чуть в штани не наклав))) добре хоч машин не багато було не задів нікого

там де вона погано лежить+колії думаю кожен не любить, я стараюсь такі місця обїжджати іншими дорогами
Льоня
СообщениеДобавлено: Сб Янв 22, 2011 12:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

та мені просто через зелену великий крюк виходить
СообщениеДобавлено: Сб Янв 22, 2011 2:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пилот
Пилот

То називається перехрестя Личаківська-Мєчникова.
Я коли ще їздив джеттою, щодня по 3-4 рази там бував.
А Нєкрасова - вона ж проїздна аж до Чернігівської, не пробував?
СообщениеДобавлено: Сб Янв 22, 2011 5:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Драйвер
Драйвер

уууу...я не місцевий...знаю основні дороги по яким і катаюсь..
СообщениеДобавлено: Сб Янв 22, 2011 9:15 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Льоня писал(а):

Їзда по львівських коліях - то окремі навики! Проте:
2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний:
б) бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі;
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Yorgens
СообщениеДобавлено: Пт Янв 28, 2011 2:21 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Ігор, і як тобі ситуація на перехресті Липинського-Промислова.
Той шумахер не знав, що ми будем розвертатись, тому такий маневр був 100%-ною аварійною ситуацією. Ше би він газанув сильніше і ...
А газанути було треба шоб обійти дві машини на перехресті.
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пт Янв 28, 2011 2:55 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Yorgens писал(а):
Ігор, і як тобі ситуація на перехресті Липинського-Промислова.
Той шумахер не знав, що ми будем розвертатись, тому такий маневр був 100%-ною аварійною ситуацією. Ше би він газанув сильніше і ...
А газанути було треба шоб обійти дві машини на перехресті.

Насправді, при розвороті на перехресті завжди дуже великий ризик такої ситуації. Навіть без таких дебілів, як вчорашній, що скорочував шлях через подвійну суцільну та намагаючись обігнати відразу дві машини. Потенційно, я до таких ситуацій ніби готовий. Тому, побачив його вчасно. Я на Городоцькій розвертаюсь аналогічно на перехресті. Десь з 20 раз - знаходиться такий самий ідіот.
Yorgens
СообщениеДобавлено: Пт Янв 28, 2011 6:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

А я коли побачив, що він вискочив з ряду, боявся, що ти його не побачиш.
Я це місце добре знаю. Насправді, там дуже часто розвертаються не так, а прямо з того місця де ми стояли через подвійну суцільну, не виїзжаючи на перехрестя. Практично всім не вистачає місця, вони впираються в бардюр, тоді здають задом, ну а далі сам розумієш: фа-фа, блим-блим, матюки.
Поки сьогодні сидів в кафе у Ніко з харьківчанами, бачив як десятки машин через подвійну суцільну заїзжали і виїзжали з Ніко. Я там кожен день їзжу, дуже дратує.
Igor_Lviv
СообщениеДобавлено: Пт Янв 28, 2011 8:59 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Yorgens писал(а):
Поки сьогодні сидів в кафе у Ніко з харьківчанами, бачив як десятки машин через подвійну суцільну заїзжали і виїзжали з Ніко. Я там кожен день їзжу, дуже дратує.

Виїзд з Ніко - є три варіанти:
1) Так, як ми, на перехрестя з Промисловою, розворот.
2) Через подвійну суцільну.
3) Зустрічною смугою розгону / гальмування, по при салон Мазди до світлофору і там, по Правилах на ліво. Very Happy
Законний - лише перший варіант. Так і роблю у 95%. Але, чесно кажучи, коли геть нема машин - можу дозволити собі і викрутаси 2 та 3. Sad
Yorgens
СообщениеДобавлено: Сб Янв 29, 2011 1:11 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер АС
Супер АС

Так, але ше гірший варіант, коли заїзжають на Ніко і блокують одну смугу.
Харків'яни виїхали з Ніко о 19.00. Крайній термін по роботі у них був виїзд о 21.00.
Так що мають 2 години в запасі.
З машиною було щось дивне. Сказали майстри, що розплавилась пластмасова прокладка в паливному насосі, та як би від температури обігріву салону. Question
Я по телефону не дуже зрозумів, може потім відпишуть.
Начать новую тему  Ответить на тему На страницу 1, 2, 3 ... 59, 60, 61  След. Страница 1 из 61

Список форумов Mitsubishi Ukrainian Forum » Мероприятия в регионах » Львов » Бл...! Або ЙоКЛМН ситуації.
Перейти: